Väggmonteringssats Grohe Sense Guard
1 699 kr
1 147 krSpara 32 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Sense Guard
1 147 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Väggmonteringssats till vattenfelsbrytaren Grohe Sense Guard, används för att fästa Grohe Sense Guard på vägg, tak eller golv. Skruvar för montering medföljer.
Varumärke
GroheBeskrivning
Väggmonteringssats till vattenfelsbrytaren Grohe Sense Guard, används för att fästa Grohe Sense Guard på vägg, tak eller golv. Skruvar för montering medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 22501000 |
| Färg | Krom |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 62 mm |
| Serie | Sense |
| Typ | Väggmonteringssats |
| Bredd | 411 mm |
| Garanti | 1 år |
| RSK-nr | 5216553 |
| EAN-nr | 4005176409318 |



