Bussningar Danfoss AVTQ Set
399 kr
30 dagars prisgaranti

AVTQ Set
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DanfossBeskrivning
Bussningsset för att underlätta utbyte från AVTQ 20 till AVTQ 15.
Egenskaper
| Varumärke | Danfoss |
| Art.Nr. | 5401928 |
| Utförande | Flödesstyrd, utvändig gänga, Från AVTQ20, till AVTQ15 |
| Produkttyp | Bussningar |
| Tryck | 16 Bar |
| Material | Mässing |
| Bredd | 33 mm |
| Serie | AVTQ |
| Höjd | 11 mm |
| Djup | 115 mm |
| Vikt | 0,05 kg |
| Max Temperatur | 120 °c |
| Färg | Mässing |
| RSK-nr | 5401928 |

