Arbetslampa Gelia LED 2x50W Teleskopstativ 3 m Kabel
Rek. pris 2 870 kr
1 935 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

LED 2x50W Teleskopstativ 3 m Kabel
1 935 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Robust arbetsbelysning från Gelia med 2 st 50 W LED-armaturer på teleskopstativ. Stativet kan justeras mellan 0,95-2 meter och har en kraftig konstruktion och gummerade fötter som gör stativet stabilt även i helt utdraget läge. Stativet är ihopfällbart och tar liten plats vid förvaring och transport. Arbetsbelysningens fäste är vinklingsbart. Överdelen kan användas separat som golvmodell och lossas enkelt från stativet med snabbfäste. 3 m kabel H05RN-F 3G1 med jordad stickpropp ingår. Temperaturområde: -25-+40 °C.
Varumärke
GeliaBeskrivning
Robust arbetsbelysning från Gelia med 2 st 50 W LED-armaturer på teleskopstativ. Stativet kan justeras mellan 0,95-2 meter och har en kraftig konstruktion och gummerade fötter som gör stativet stabilt även i helt utdraget läge. Stativet är ihopfällbart och tar liten plats vid förvaring och transport. Arbetsbelysningens fäste är vinklingsbart. Överdelen kan användas separat som golvmodell och lossas enkelt från stativet med snabbfäste. 3 m kabel H05RN-F 3G1 med jordad stickpropp ingår. Temperaturområde: -25-+40 °C.
Recensioner
PerVerifierad köpare
för 5 månader sedanJag och min snickare är mycket nöjda
+ Perfekt
- Hittar ingen
Egenskaper
| Varumärke | Gelia |
| Art.Nr. | 4075216011 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Färg | Blå/Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 2360 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED ej utbytbar |
| Ljustemperatur | 6500 K |
| Produkttyp | Arbetsbelysning |
| Vikt | 11,28 kg |
| Bredd | 240 mm |
| Serie | Gelia Worklight |
| Ljusflöde | 8000 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318270040897 |
