Armatursockel Ifö Electric Sockel IP20 Sned E27 84,5cmBrun
348 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun
Beskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 sned E27 75W.
Recensioner
Eleonor SVerifierad köpare
för 1 år sedanTrasig, dåligt packat. Slarvigt gjort skapar stor irritation orkar inte krångla med retur
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500084 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 59 mm |
| Effekt | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5274100014 IP20 |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,49 kg |
| Diameter | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Sockel | E27 |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905274145 |


