Taklampa Astro Denver
Rek. pris 1 300 kr
fr.1 195 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Denver
1 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Taklampa Astro Denver centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt. Eftersom den är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrum.
Varumärke
AstroBeskrivning
Med Taklampa Astro Denver centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt. Eftersom den är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Krom, Matt Svart |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Denver |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
