


Taklampa NordluxDesi 28Svart
Rek. pris 649 kr
!
499 kr 555 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart

Desi 28
Svart 499 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Taklampa Nordlux Desi 28 är en plafond som passar både inomhus och utomhus och kan placeras i tak eller på vägg. Finns i färgerna svart och grå.
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
|---|---|
| Art.Nr. | 77646003 |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Taklampa utomhus |
| Diameter | 280 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Aluminium/Plast |
| Sockel | E27 |
| EAN-nr | 5701581250987 |


