


Vägg-/Taklampa Ifö ElectricOpen Tina Frost IP21Svart/Frostat glas
885 kr5 088 kr
Spara 83 %
Kampanj
45 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Tina frostat glas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | 527401 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401 |
| Material | Porslin/Glas |
| Vikt | 1,08 kg |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Open |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 113 mm |
| Höjd | 177 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7312907113169 |



