Beskrivning
LED-lampa i glas och krom. Monteras på vägg tillsammans med Afton/Gryning rund spegel. IP44, kan inte dimmas.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20071444 |
| Bredd | 48 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | LED |
| Serie | Afton/Gryning |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Djup | 107 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| EAN-nr | 7392429016988 |

