Belysning Svedbergs Valje Ljusramp LED
fr.1 500 kr
fr.1 125 krSpara 25 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Valje Ljusramp LED
1 125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Belysning Svedbergs Valje LED är en ljusramp med LED-belysning som passar till Svedbergs Spegel Valje rektangulär. Du kan köpa till denna ljusramp om du vill ha extra bra ljus på din spegel och det extra ljuset kommer att skapa en ljus och härlig känsla i hela badrummet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Bredd | 600, 800, 1000, 1200 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 38,1, 46,7, 53,6, 61,5 W |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 70 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Glas |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Valje |
| Typ | Belysning |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 38,1, 46,7, 53,6, 61,5 W |



