
Lampa Relounge Norotill Överdel
1 300 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Överbelysning i LED till spegelskåp och spegel i serien Relounge.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1349 |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 458 mm |
| Produkttyp | Lampa |
| Serie | Relounge |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 130 mm |
| EAN-nr | 7340032413496 |
