Beskrivning
LED-armatur Stratos är en ljusstark LED-belysning för badrum. Finns i tre längder med varmvitt ljus. Integrerat drivdon och IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 975021 |
| Färg | Aluminium look |
| Bredd | 38 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 5,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljussken | Varmvit |
| Kabellängd | 0,45 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 56 mm |
| EAN-nr | 8027934177815 |





