Beskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide av ljusslang som formar en flamingo. Drivs med 3 AA-batterier och har timer på 6 h.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3074-340 |
| Färg | Rosa |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Bredd | 110 mm |
| EAN-nr | 7318303074349 |



