Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Hund
439 kr
30 dagars prisgaranti

Hund
439 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Hund i akryl från Gnosjö Konstsmide med 32 st vita LED-lampor, timer 6h. 3 m anslutningssladd till första lampan. Drivs av 4 st AA-batterier. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Hund i akryl från Gnosjö Konstsmide med 32 st vita LED-lampor, timer 6h. 3 m anslutningssladd till första lampan. Drivs av 4 st AA-batterier. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6130-203 |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Färg | Vit |
| Dimbar | Nej |
| Typ | Ljusdekoration |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 0,205 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Effekt | 0,06 W |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7318301302031 |

