



Dekorationsfigur Star TradingCrystaline Enhörning
239 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Härlig dekorationsfigur i form av en enhörning, med 20 LED-ljuskällor som ger ifrån sig ett fint sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när figuren ska lysa.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 587-06 |
| Färg | Vit |
| Ström | 20 mA |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Crystaline |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 12,5 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Antal Ljuskällor | 20 st |
| Bredd | 15,5 mm |
| EAN-nr | 7391482044815 |
