
Siluett Star TradingFlatNeon Flamingo
Rek. pris 619 kr
!
359 kr
30 dagars prisgaranti

FlatNeon Flamingo
359 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Siluett Star Trading FlatNeon Flamingo är en elegant siluettlampa för utomhusbruk. Det är en snygg dekoration för sommarpartyt. Dekorationen har 230 LED-ljuskällor med rosa sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 807-38 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 66 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Metall/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | FlatNeon |
| Färg | Rosa |
| Antal Ljuskällor | 230 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Spänning | 3 V |
| Vikt | 0,72 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 350 mm |
| Djup | 20 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Diameter | 350 mm |
| EAN-nr | 7391482041388 |
