Ljusgardin Star Trading Golden Varmvit 80L
Rek. pris 169 kr
159 kr
30 dagars prisgaranti

Golden Varmvit 80L
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gardinslinga med 80 LED-lampor med vackert gyllene ljussken. Gardinen har en storlek av 1,3x1,3 m. Perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Gardinslinga med 80 LED-lampor med vackert gyllene ljussken. Gardinen har en storlek av 1,3x1,3 m. Perfekt för dekoration i din trädgård eller på huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 594-24-1 |
| Färg | Svart |
| Längd | 1,3 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusgardin |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 80 st |
| Höjd | 1300 mm |
| Spänning | 24 V |
| Vikt | 0,21 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Golden |
| Ljustemperatur | 1900 K |
| Djup | 5 mm |
| Effekt/prestanda | 3,6 W |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056559 |
