Ljusslinga Gnosjö Konstsmide 100 st LEDVarmvit/Svart
Rek. pris 429 kr
283 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit

100 st LED
Varmvit/Svart
283 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st LED-lampor, soft cable. Slingan är 15,9 m lång, varav 8 m anslutningssladd till första lampan, 10 cm mellan lamporna. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 100 st LED-lampor, soft cable. Slingan är 15,9 m lång, varav 8 m anslutningssladd till första lampan, 10 cm mellan lamporna. För utomhusbruk.
Recensioner
Magnus TVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar felfritt. Inte så gulvit eller varmvit som jag hade hoppats. 100 st LED är inte så mycket, skulle nog köpt en längre slinga. Denna räcker runt en buske typ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3956-107 |
| Färg | Varmvit |
| Energieffektivitet | G |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusslinga |
| Spänning | 31 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 7,9 m |
| Effekt | 0,024 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318309561072 |

