
Ljusslinga Gnosjö Konstsmide160 st Cherry LED
fr. 399 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 160 st cherry LED-lampor, transparent kabel. Slingan är 17,72 m lång och har en 5 m anslutningssladd till första lampan. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad, Röd, Svart |
| Energieffektivitet | A |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Längd | 17,72 m |
| Driftkälla | El |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Sensor | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Transparent |



