
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusslinga från Gnosjö Konstsmide med 16 st bollar med varmvit LED-belysning. Slingan är 6 m lång och har en 3 m anslutningssladd till första lampan.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |


