Beskrivning
Ljusslinga för utomhusbruk från Gnosjö Konstsmide. Ljusslingan har micro-led och transformator är inkluderad.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Kabelfärg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Energieffektivitet | G |
| Kabellängd | 10 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 19,04 m |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Vikt | 0,8 kg |


