Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
Rek. pris 239 kr
209 kr
175 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg dekorativ slinga för utomhusbruk. 10 st rökfärgade höljen med en räfflad yta som ger ett härligt ljussken. Dekorera uteplatsen eller din trädgård för en stämningsfull atmosfär.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Snygg dekorativ slinga för utomhusbruk. 10 st rökfärgade höljen med en räfflad yta som ger ett härligt ljussken. Dekorera uteplatsen eller din trädgård för en stämningsfull atmosfär.
Denna ljusslinga från Star Trading är inte bara en ljuskälla, utan även en elegant detalj som förhöjer din utomhusmiljö. Med en längd på 3,6 meter och en generös kabellängd på 5 meter, kan den placeras på en mängd olika platser, från balkongen till trädgårdsstigen. Den svarta färgen och de rökfärgade glödlamporna skapar en subtil och sofistikerad look. Trots sin starka ljusstyrka på 30 lumen, har den en låg energiförbrukning på endast 0,5 W. Dessutom är den IP44-klassad, vilket innebär att den är skyddad mot vattenstänk och därmed lämplig för utomhusbruk.
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
- Låg energiförbrukning på endast 0,5 W
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång kabellängd på 5 meter för flexibel placering
Fördelar: Ljusslinga Star Trading Archy Smoke 10st Rökfärgade Ljus
- Låg energiförbrukning på endast 0,5 W
- IP44-klassning för säker utomhusanvändning
- Lång kabellängd på 5 meter för flexibel placering
Recensioner
Emma NVerifierad köpare
för 1 månad sedanJättefin slinga till ett bra pris 🙂
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 472-91 |
| Färg | Svart |
| Längd | 3,6 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 100 mm |
| Spänning | 3,2 V |
| Vikt | 0,38 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Serie | Archy |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Djup | 80 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| EAN-nr | 7391482062901 |



