Beskrivning
Ljusslinga med LED-lampor med vackert, lite kallare ljussken. Perfekt för din trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Längd | 16, 25, 3,6, 11,9, 12,6, 25,6 m |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Crispy Ice |
| Sensor | Nej |
| Kabellängd | 5 m |
| Ljustemperatur | 2674, 3000 K |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 180, 360, 540, 800, 1200 st |
| Spänning | 31 V |
| Vikt | 0,5, 0,22, 0,32, 0,52, 0,67, 1,02 kg |
| Effekt/prestanda | 0,06, 5,3, 3,07, 5,92 W |
| Ljusflöde | 393 lumen |



