


Ljusslinga Star TradingDew Drop LED 360 LjusVarmvita
219 kr 259 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Varmvit

Dew Drop LED 360 Ljus
Varmvita 219 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Häftig ljusslinga med 360 LED dew drops fördelade på 23 strängar. Kan användas vid diverse dekorationer, vid tex dukningar, blomsterarrangemang, i fönster, på väggen osv. Slingan är silverfärgad och ljusen kallvita
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 456-02-2 |
| Färg | Varmvit |
| Bredd | 200 cm |
| Diameter | 360 cm |
| Effekt | 2,83 W |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Dew Drop |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Ljusslinga |
| Kabellängd | 3 m |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| Antal Ljuskällor | 360 st |
| EAN-nr | 7391482060181 |


