Ljusslinga Star Trading Festival 10st LED-ljuskällor
Rek. pris 219 kr
189 kr
99 krSpara 48 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Festival 10st LED-ljuskällor
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ljusslinga med 10 LED-ljuskällor fint dekorerad med vita tyglyktor. Häng upp ljusslingan utomhus för att skapa en fin stämning. Perfekt att dekorera med till vardags och fest.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Ljusslinga med 10 LED-ljuskällor fint dekorerad med vita tyglyktor. Häng upp ljusslingan utomhus för att skapa en fin stämning. Perfekt att dekorera med till vardags och fest.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 476-38-1 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 450 cm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Ljusslinga |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 7 cm |
| Kabellängd | 10 m |
| Serie | Festival |
| Djup | 7 cm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| Dimbar | Nej |
| Ljusflöde | 20 lumen |
| EAN-nr | 7391482068835 |


