Downlight Designlight PSH-4CCT TiltSvart
Rek. pris 697 kr
312 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

PSH-4CCT Tilt
Svart
312 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DesignlightBeskrivning
Yrrol - tiltbar svart LED downlight 6,5 W. Justerbar 2700K/3000K/4000K/5700K.
Egenskaper
| Varumärke | Designlight |
| Art.Nr. | 7477204 |
| Effekt | 6,5 W |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | D |
| Ljustemperatur | 4000,3000,2700,5700 K |
| Tillverkarens Art.Nr. | PSH-4CCTB |
| Diameter | 90 mm |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 545 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,29 kg |
| Energiförbrukning | 6,5 kWh/1000h |
| Håltagningsmått | 68 mm |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljusspridningsvinkel | 38 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 6,5 W |
| Serie | Yrrol |
| Sockel | Integrerad LED |
| Typ | Downlight |
| EAN-nr | 7340132805740 |

