
Interiörarmatur WestalLektor Acah Slav Tak4000 K, 38 W
9 206 kr
30 dagars prisgaranti
Ljustemperatur (K)
Dimbar
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Interiörarmatur Westal Lektor Acah Slav Tak är en armatur bestyckad med nod för ActiveAhead belysningsstyrning. Den kopplas upp till ActiveAhead nätverket där armaturen följer andra armaturer med ActiveAhead-sensor. Armaturen är tillverkad i pulverlackad stål. Reflektor med symmetrisk ljusbild och god avbländning. Armaturen är genomkopplingsbar med 5-polig plint på vardera gavel. Lämplig för klassrum, konferenslokaler, kontor, korridorer etc.
Varumärke
Beskrivning
Interiörarmatur Westal Lektor Acah Slav Tak är en armatur bestyckad med nod för ActiveAhead belysningsstyrning. Den kopplas upp till ActiveAhead nätverket där armaturen följer andra armaturer med ActiveAhead-sensor. Armaturen är tillverkad i pulverlackad stål. Reflektor med symmetrisk ljusbild och god avbländning. Armaturen är genomkopplingsbar med 5-polig plint på vardera gavel. Lämplig för klassrum, konferenslokaler, kontor, korridorer etc.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
|---|---|
| Art.Nr. | 7024826 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 38 W |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 5000 lumen |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED (utbytbar) |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Plast (opal) |
| Serie | Lektor |
| Produkttyp | Interiörarmatur |
| Djup | 1320 mm |
| Djup | 1320 cm |
| Höjd | 50 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 143 mm |
| Bredd | 143 cm |
| EAN-nr | 7393047237144 |