LED-Armatur Nordlux Oakland 6322 W
609 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
1250 mm

Oakland 63
22 W
609 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
LED-Armatur Nordlux Oakland 63 är en effektiv lysrörsarmatur/arbetsbelysning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 47736101 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Färg | Vit |
| Längd | 1250 mm |
| Effekt | 22 W |
| Energieffektivitet | E |
| Vikt | 0,86 kg |
| Effekt/prestanda | 22 W |
| IP-Klassning | IP65 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Lysrörsarmatur |
| Material | Plast |
| Sockel | LED Modul |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Höjd | 63 mm |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 63 mm |
| Serie | Oakland |
| Ljusspridningsvinkel | 125 ° |
| EAN-nr | 5701581417380 |

