LED-Armatur Nordlux Renton12 W
Rek. pris 279 kr
225 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Längd:
912 mm

Renton
12 W
225 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
NordluxBeskrivning
LED-Armatur Nordlux Renton är en effektiv lysrörsarmatur/arbetsbelysning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 47796101 |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Färg | Vit |
| Längd | 912 mm |
| Effekt | 12 W |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Vikt | 0,25 kg |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 34 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljusspridningsvinkel | 130 ° |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Renton |
| Sockel | LED Modul |
| Typ | Lysrörsarmatur |
| Bredd | 24 mm |
| EAN-nr | 5701581417984 |


