
Ändavslut Beslag Design Miss 2-pack
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
129 kr
103 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
LED-profilLED-profil Beslag Design Miss
583 kr
Miss 2-pack
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ändavslut Miss är en dekorativ LED-profil till Apex som sätts horisontellt i exempelvis bokhyllor eller under köksskåp. Profilen finns i mörkgrått eller i aluminium. Komplettera med LED-profil Apex samt Apex ändavslut för genomgående spår.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Ändavslut Miss är en dekorativ LED-profil till Apex som sätts horisontellt i exempelvis bokhyllor eller under köksskåp. Profilen finns i mörkgrått eller i aluminium. Komplettera med LED-profil Apex samt Apex ändavslut för genomgående spår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 973368 |
| Färg | Aluminium |
| Längd | 20 mm |
| Höjd | 13 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Miss |
| Typ | Ändavslut |
| Vikt | 0,1 kg |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 7316180019750 |
