
Batteri PR HomePower Alkaline AA 10-pack
29 kr39 kr
Spara 26 %
Kampanj
48 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Batteri PR Home Power Alkaline AA 10-pack är ett flerpack med standardbatterier som ger lång livslängd och passar perfekt för t.ex. inomhusbelysning.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19010AA |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Batteri |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Bredd | 145 mm |
| EAN-nr | 7330976078073 |
