Takupphänge PR Home Bas EUSvart, Sladdlängd 1,2 m
119 kr
92 krSpara 23 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Kabellängd:
1,2 m

Bas EU
Svart, Sladdlängd 1,2 m
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takupphänge PR Home Bas EU är ett takupphänge med lång sladd och har ett E27-ringfäste samt takkontakt. Det levereras med kopplingsplint.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takupphänge PR Home Bas EU är ett takupphänge med lång sladd och har ett E27-ringfäste samt takkontakt. Det levereras med kopplingsplint.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | BT-02-N |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt | 40 W |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Höjd | 130 mm |
| Vikt | 0,14 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Diameter | 130 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Bas |
| Sockel | E27 |
| Typ | Takupphänge |
| Bredd | 130 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976072903 |
