Väggfäste Markslöjd Hanger
Rek. pris 169 kr
fr.135 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hanger
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Väggfäste för mindre pendlar och fönsterlampor. Kombinera med din favorit minipendel /fönsterlampa från Markslöjd.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Väggfäste för mindre pendlar och fönsterlampor. Kombinera med din favorit minipendel /fönsterlampa från Markslöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Vit |
| Djup | 200 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Wall |
| Typ | Tillbehör |
| Bredd | 20 mm |
