Adventljusstake Markslöjd Buster
1 019 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Buster är modern kreation i svart metall och med kromdetaljer. Adventsljusstaken har större ljuskällor än normalt för ljusstakar och ger den ett unikt utseende.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Buster är modern kreation i svart metall och med kromdetaljer. Adventsljusstaken har större ljuskällor än normalt för ljusstakar och ger den ett unikt utseende.
Tekniskt:
Buster har 5 st ljuskällor med liten sockel (E14), ingår. Ljusstaken är dimbar och har 2 m lång sladd.
Buster har 5 st ljuskällor med liten sockel (E14), ingår. Ljusstaken är dimbar och har 2 m lång sladd.
Recensioner
LenaVerifierad köpare
för 6 år sedanJättefin, har 2 nu. . Dock har den från er lite sneda pinnar...
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704442 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 320 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7330024574045 |

