Adventljusstake Markslöjd Gabriel 5LStål
715 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Gabriel är en ljusstake från Markslöjd i svart metall med 5 st glödljus och avtagbar ring runt ljusen. Drivs med transformator och har 2 m lång sladd med strömbrytare.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Gabriel är en ljusstake från Markslöjd i svart metall med 5 st glödljus och avtagbar ring runt ljusen. Drivs med transformator och har 2 m lång sladd med strömbrytare.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704840 |
| Färg | Stål |
| Ljuskälla | Glödljus |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 470 mm |
| Bredd | 290 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 90 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| Driftkälla | El |
| Serie | Gabriel |
| Sockel | E5 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7330024581050 |

