Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 10L Batteridriven
269 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide. Ljusstake med 10 st ljuskällor och timer (6 timmar). Drivs med 3 x AA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
LED-ljusstake från Gnosjö Konstsmide. Ljusstake med 10 st ljuskällor och timer (6 timmar). Drivs med 3 x AA-batterier.
Recensioner
sessanVerifierad köpare
för 2 år sedanDen ska få vara framme året runt, tack vare automatknappen så behöver vi ej släcka og tända den då den "sköter sig själv" beroende av hur ljust lr mörkt det är utomhus. Nice! Dessutom lättplacerad o snyggare i verkligheten än på bild.
LeifVerifierad köpare
för 4 år sedanNätt o liten gedigen ljusstake som.passar i de flesta inne miljöer.
+ Timer
- Hög batteriförbrukning
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2321-370 |
| Färg | Antracit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 70 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318302321376 |

