Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2052-810TR 7 Ljus Mässing
Rek. pris 1 579 kr
1 115 kr
1 089 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

2052-810TR 7 Ljus Mässing
1 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2052-810TR 7 Ljus Mässing är en elegant och klassisk elljusstake i förmässingad metall. Den är dimbar och har LED-ljuskällor. 24V/IP20.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2052-810TR 7 Ljus Mässing är en elegant och klassisk elljusstake i förmässingad metall. Den är dimbar och har LED-ljuskällor. 24V/IP20.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2052-810TR |
| Färg | Mässing |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 460 mm |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 0,3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,15 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 12 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318302052812 |
