Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2572 Träljusstake 5 LjusRöd
549 kr
361 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Låt julstämningen flytta in i ditt hem med denna stilrena adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina fem varma ljus blir den ett självklart blickfång i fönstret eller på bordet och sprider en välkomnande glöd i vintermörkret.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Låt julstämningen flytta in i ditt hem med denna stilrena adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina fem varma ljus blir den ett självklart blickfång i fönstret eller på bordet och sprider en välkomnande glöd i vintermörkret.
Den klassiska designen gör att ljusstaken passar lika bra i det moderna hemmet som i den traditionella julmiljön. Tack vare den robusta träkvaliteten och den tidlösa färgen blir den en återkommande favorit – år efter år.
Egenskaper:
- 5 stämningsfulla lampor (230V)
- Klassisk, stilren design i trä
- Skapar värme, hemtrevnad och julstämning
Gör december lite ljusare och låt denna ljusstake bli en del av dina jultraditioner!
Egenskaper:
- 5 stämningsfulla lampor (230V)
- Klassisk, stilren design i trä
- Skapar värme, hemtrevnad och julstämning
Gör december lite ljusare och låt denna ljusstake bli en del av dina jultraditioner!
Recensioner
AndreasVerifierad köpare
för 4 månader sedanDålig kvalitet på varan, sned bottenplatta och slarvigt hopbygg med snett ljus. Står att det är hög kvalitet på lapp medskickat men resultatet säger annat. Ingen av de fyra beställda stakarna var 100%ok
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2572-510 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 480 mm |
| Bredd | 342 mm |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 139 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| EAN-nr | 7318300027959 |




