Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 2573 Träljusstake 7 LjusRöd
Rek. pris 799 kr
549 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

2573 Träljusstake 7 Ljus
Röd
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skapa magisk julstämning hemma med denna eleganta adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina sju varma ljus sprider den ett mjukt och inbjudande sken som lyser upp vintermörkret och gör varje rum mer ombonat.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Skapa magisk julstämning hemma med denna eleganta adventsljusstake i vackert lackerat trä. Med sina sju varma ljus sprider den ett mjukt och inbjudande sken som lyser upp vintermörkret och gör varje rum mer ombonat.
Den tidlösa designen gör att den smälter in lika fint i moderna hem som i klassiska julmiljöer. Tack vare den gedigna träkvaliteten och den harmoniska färgen blir den en älskad del av jultraditionerna – år efter år.
Egenskaper:
- 7 stämningsfulla lampor (230V)
- Elegant och tidlös design i trä
- Ger värme, trivsel och en äkta julkänsla
Låt denna ljusstake bli hjärtat i din juldekoration och sprid glädje och ljus i vintermörkret.
Egenskaper:
- 7 stämningsfulla lampor (230V)
- Elegant och tidlös design i trä
- Ger värme, trivsel och en äkta julkänsla
Låt denna ljusstake bli hjärtat i din juldekoration och sprid glädje och ljus i vintermörkret.
Recensioner
MariaVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen har fin färg och tjusiga lampor, men staken är sned.
+ Färgen och lamporna
- Sned
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2573-510 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 610 mm |
| Bredd | 475 mm |
| Dimbar | Ja |
| Djup | 139 mm |
| Effekt | 21 W |
| Kabellängd | 1,7 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Ljustemperatur | 2100 K |
| Effekt/prestanda | 21 W |
| Säsong | Jul |
| EAN-nr | 7318300027980 |



