Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4L Jul
fr.449 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 4 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Francesca ÅVerifierad köpare
för 4 år sedanEtt ljussmycke till en mindre yta. Jag placerade den på ett litet sybord. Perfekt!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Vit |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 250 mm |
| Bredd | 235 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Effekt | 3 W |

