Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 4L med stjärnorRöd
929 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

4L med stjärnor
Röd
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker adventsljusstake från Gnosjö Konstsmide med stjärnor och fyra st ljus.
Recensioner
Eva ErnmanVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket vacker och dekorativ! Finns inget negativt att säga!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3974-510 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 4 st |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 290 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,39 kg |
| Djup | 70 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7318303974519 |


