Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus 3963
919 kr
561 krSpara 39 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus 3963 är en ljusstake med fem amber-LED-ljuskällor. Ljusstaken har dimmer.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 5 Ljus 3963 är en ljusstake med fem amber-LED-ljuskällor. Ljusstaken har dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3963-710TR |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 540 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Kabellängd | 2,4 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 130 mm |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljustemperatur | 1800 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Energiförbrukning | 4 kWh/1000h |
| Driftkälla | El |
| Sockel | Push-in |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Vikt | 1,64 kg |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7318303963711 |
