Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L Trä
fr.389 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljustake från Gnosjö Konstsmide i lackerat trä med grå detaljer.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd/Grå, Svart/Grå |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Vikt | 0,58 kg |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 3 W |
| Sensor | Nej |

