Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L TräSvart/Grå
589 kr
389 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Grå
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Adventsljustake från Gnosjö Konstsmide i lackerat trä med grå detaljer.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3991-735 |
| Färg | Svart/Grå |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 440 mm |
| Bredd | 420 mm |
| Djup | 70 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,58 kg |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| EAN-nr | 7318309917350 |


