Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 5L Trä
fr.211 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

5L Trä
211 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 5 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Monica NVerifierad köpare
för 7 år sedanLjusen är gula och inte vita
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Röd, Svart |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Höjd | 300 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Effekt | 3 W |
| Energieffektivitet | A++-E |

