Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 6L MässingsdekoRöd
829 kr
696 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

6L Mässingsdeko
Röd
696 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 6 st ljuskällor och mässingsdekorationer.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 5 månader sedanPassande storlek, fin färg, sprider ett fint ljus
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 3989-580 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Höjd | 257 mm |
| Bredd | 410 mm |
| Djup | 70 mm |
| Effekt | 3 W |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7318303989582 |


