Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7 L Trä B/O
fr.209 kr
fr.149 krFrån 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 L Trä B/O är en klassisk adventsljusstake som drivs av 6xAA-batterier.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake Gnosjö Konstsmide 7 L Trä B/O är en klassisk adventsljusstake som drivs av 6xAA-batterier.
Övrigt
- Batterier ingår ej
- Batterier ingår ej
Recensioner
Emily FVerifierad köpare
för 2 år sedanLite för kallt sken för min smak
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Matt Grå, Matt Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 380 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 1,5 V |
| Vikt | 0,34 kg |
| Djup | 55 mm |
| Effekt/prestanda | 0,42 W |
| Dimbar | Nej |
