
Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide7L Båge StorMatt Vit
Rek. pris 519 kr
!
347 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Matt Vit

7L Båge Stor
Matt Vit 347 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2272-205LB |
| Färg | Matt Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 385 mm |
| Bredd | 590 mm |
| Ljusflöde | 8 lumen |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Trä |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 57 mm |
| Dimbar | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt | 3 W |
| Energiförbrukning | 21 kWh/1000h |
| Vikt | 0,64 kg |
| EAN-nr | 7318302272203 |



