Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L H28Röd
199 kr
142 krSpara 29 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Elljusstake från Gnosjö Konstsmide i plast med 7 st glödlampor och talldekorringar.
Recensioner
Rüya S AVerifierad köpare
för 7 år sedandåligt vara går sönder med en rörelse nästan kastade 2 st. redan 65 kr på rea
- slocnar nästan bara en liten rörelse kostade 65 kr. styck 2 st redan kastades . gick inte laga!!!!!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2310-510 |
| Färg | Röd |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 380 mm |
| Effekt | 3 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,7 m |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| EAN-nr | 7318302310516 |


