Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L Kryss
fr.499 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,8 m.
Recensioner
Ingela JVerifierad köpare
för 2 år sedanMitttenljuset snett. Det drar ner betyget. Annars väldigt fin ljusstake. Orkar inte böka med retur. Väldigt konstigt packat. Bara en massa papper på ena sidan. Den andra inget skydd alls
PiaVerifierad köpare
för 4 år sedanJättesnygg ljusstake, dock var ett ljus något snett, så det blir inte full pott, men nästan.
+ Snygg, och enl bild
- Ett ljus något lite snett
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Ljuskälla | IL |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 50 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Driftkälla | El |
| Sockel | E10 |
| Typ | Adventsljusstake |

