Adventsljusstake Gnosjö Konstsmide 7L med Manschetter H30
fr.179 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

7L med Manschetter H30
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Ljusstake från Gnosjö Konstsmide med 7 st ljuskällor. Sladd 1,7 m.
Recensioner
NillaVerifierad köpare
för 5 månader sedanFina adventsljusstakar, ger en lite gammaldags känsla. Fint, behagligt ljus.Precis som jag tänkt mig! Möjligen att jag velat ha en större storlek, men det hade jag kunnat se att de inte var om jag läst noggrant och mätt och kontrollerat i vardagsrummet. I köket blev det perfekt, den effekt jag ville ha fick jag. Mysfaktor!
Ann-Marie NVerifierad köpare
för 2 år sedanljusstaken är bra och snygg men manchetterna ser billiga och tråkiga ut
Stefan KVerifierad köpare
för 2 år sedanBra Bra Bra Lamporna borde vara 0.2 - 0.3 watt
Josefin LVerifierad köpare
för 4 år sedanKlassisk och fin ljusstake, motsvarande mina förväntningar
+ Fin och klassisk
- Inget
Mimmy OVerifierad köpare
för 4 år sedanBjörn SVerifierad köpare
för 7 år sedanVille ha en traditionell träfärgad enkel ljusstake
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Ek, Natur, Röd, Vit |
| Ljuskälla | IL, LED |
| Höjd | 300 mm |
| Antal Ljuskällor | 7 st |
| Bredd | 380 mm |
| Driftkälla | El |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Adventsljusstake |
| Material | Trä |
| Sockel | E10 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Effekt | 0,3, 3 W |
| Effekt/prestanda | 0,3, 3 W |

